Školský batoh midi Hashtag
Školský batoh midi Hashtag
Kvalitný anatomicky tvarovaný školská taška pre 3. ročník
Anatomicky tvarovaný chrbát
Systém Air Flow a priedušné polstrovanie
2 komory na formát A4 a 3 vnútorné priehradky
Kapsa na notebook
Polstrované ramenné popruhy
Odolné zipsy
Vodoodpudivý materiál
Spevnené nepremokavé dno
Reflexné prvky
Tajné vrecko na cennosti
Hrudný pás
Nastaviteľný bedrový pás
Popruhy na prednom vrecku
Rozmery: výška 43 cm, šírka 31 cm, hĺbka 20 cm
Hmotnosť: 0,8 kg
Nosnosť: 8 kg
Objem: 26 l viac
Výrobca: Stil Kód produktu: ABM0652 Doprava a platba
64,90 €
Kvalitný anatomicky tvarovaný školská taška pre 3. ročník
Anatomicky tvarovaný chrbát
Systém Air Flow a priedušné polstrovanie
2 komory na formát A4 a 3 vnútorné priehradky
Kapsa na notebook
Polstrované ramenné popruhy
Odolné zipsy
Vodoodpudivý materiál
Spevnené nepremokavé dno
Reflexné prvky
Tajné vrecko na cennosti
Hrudný pás
Nastaviteľný bedrový pás
Popruhy na prednom vrecku
Rozmery: výška 43 cm, šírka 31 cm, hĺbka 20 cm
Hmotnosť: 0,8 kg
Nosnosť: 8 kg
Objem: 26 l viac
Výrobca: Stil Kód produktu: ABM0652 Doprava a platba
Školská taška pre 3. ročník
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný, odľahčený školský batoh s anatomicky tvarovaným chrbtom.
Školské batohy Stil sú certifikované a overené lekármi. 
PARAMETRE školské tašky
- Rozmer: v 43 cm x š 31 cm x h 20 cm
- Hmotnosť: 0,8 kg
- Nosnosť: 8 kg
- Objem: 26 l
VLASTNOSTI školské tašky

- Polstrovanie je z priedušného materiálu
- Na bokoch tašky sú vrecká na fľašu na pitie
- Skladá sa z 3 komôr, hlavná a prostredná komora je vhodná pre formát A4, v prednom vrecku je organizér na drobné predmety, kľúče a pod. Vrecko na notebook (do veľkosti 15") v zadnej komore
- Postranné sťahovacie pracky na stenčenie prázdneho tašky
- Bezpečnostné prvky na všetkých stranách tašky
- Polstrované ramenné popruhy
- Tajné vrecko na cennosti pod horným popruhom v prednej časti
- Hrudný pás pre lepšie rozloženie váhy tašky na chrbte
- Nastaviteľný bedrový pás
- Kvalitné zipsy – hladký dvojcestný zips, ľahko sa otvára a zatvára, odolný proti poškodeniu
- Spevnené nepremokavé dno
- Popruhy na prednom vrecku na uchytenie napríklad mikiny na cestu domov zo školy
- Vodoodpudivý materiál – 100% polyester.

„ Batohy Stil prospívají zdravému vývoji dětské páteře, je možné je správně upravit podle výšky a váhy. Rozhodně je doporučuji jako vhodné pro školáky a studenty.“
Prim. doc. MUDr. Petr Konečný, Ph.D., MBA
Přednosta Klinické rehabilitace FZV a LF Univerzita Palackého Olomouc
Primář Centra léčebné rehabilitace nemocnice AGEL Prostějov
Primář Ordinace FBLR - ELPIS Olomouc a REHABKON s.r.o. Příkazy
VIDEOUKÁŽKY
Pomáhame deťom do škôl
Prispievame na projekt "Pomáhame deťom do škôl," v rámci ktorého venujeme školské vybavenie pre deti zo znevýhodnených rodín. Viac tu.
| Dievča alebo chlapec? | Pre dievčatá, Pre chlapcov, Pre dievčatá a chlapcov |
|---|---|
| Vek | I. stupeň ZŠ, 3. - 5. trieda |
| Výška dieťaťa | 130 - 145 cm, od 135 cm |
| Rozmer v. š. h. | 43 x 31 x 20 cm |
| Hmotnosť | 800 g |
| Objem | 26 l |
| Nosnosť | 8 kg |
| Doplnky aktoviek / batohov | Anatomický chrbát, Vrecko na notebook |
| Certifikát | Český ITC |
| Stil kvalita | Stil kvalita - áno |
| Výrobca | Helma 365, s.r.o., Nademlejnská 600/1, 198 00 Praha 9, Česká republika, info@helma365.eu |
| Modelový rad | Midi |
Súvisiace produkty2


Školský set trojdielny Midi Hashtag

















