Vážený zákazník, začneme dobrou správou:

Pokiaľ je cena vašej objednávky vyššia ako 50 EUR, zaplatíme balné a poštovné za vás!

Ako je to s predpokladaným termínom doručenia objednávky?

Vašu zásielku odovzdávame do 4-5 pracovných dní od jej odoslania k nám.

 

Aké možnosti prevzatia vašej zásielky a jej platby na vás čakajú?

Zásielkovňa – výdajné miesto

3,95 EUR pri online platbe / 5,95 EUR na dobierku

V košíku si vyberiete pobočku Zásielkovne z viac ako 6000 výdajných miest po celom Slovensku (zoznam na tomto odkaze). Cestu balíčka môžete sledovať podľa ID kódu z e-mailu od prepravcu na tejto adrese: https://www.zasielkovna.sk/vyhledavani

O tom, že balíček už čaká na vyzdvihnutie na vami vybranej pobočke, vás bude prepravca informovať SMS správou s heslom. Nemusíte ísť na pobočku osobne, na vyzdvihnutie stačí vedieť heslo obsiahnuté v zaslanej SMS správe od prepravcu. Na vybranom výdajnom mieste si balíček môžete vyzdvihnúť do 14 dní, pred koncom roku však prepravca túto lehotu sám skracuje na 5 dní. Pri objednávke nad 50 EUR zaplatíme poštovné za vás.

GLS "Balík do ruky" - aktuálne nie je k dispozícii

4,49 EUR pri online platbe / 5,79 EUR na dobierku

Kuriér z GLS vám zásielku doručí za 4,49 EUR, na dobierku za 5,79 EUR. Pri objednávke nad 50 EUR zaplatíme poštovné za vás. V ideálnom prípade je balík doručený priamo vám osobne. Ak sa balík nepodarí doručiť na určenú adresu alebo do GLS Balíkomatu, kuriér zanechá oznámenie o zásielke.

DPD "Balík do ruky"

6 EUR pri online platbe / 8 EUR na dobierku

Cena prepravného je 6 EUR a 8 EUR Kč pri platbe na dobierku. Opäť samozrejme platí oslobodenie od týchto platieb pri objednávke nad 50 EUR. Pokiaľ vás na zadanej adrese kuriér nezastihne, zanechá zásielku na najbližšom výdajnom mieste. O každom pohybe vašej zásielky budete priebežne informovaný prostredníctvom SMS a e-mailu.


Možnosti platby online kartou, bankovým prevodom

Platbu prostredníctvom online platobnej brány, alebo bankovým prevodom je nutné uskutočniť pred expedíciou tovaru. Vybraný tovar z objednávky vám v prípade neúspešnej online platby nemôžeme rezervovať. Pokiaľ uhradíte platbu online dodatočne a váš tovar už nebude skladom, ponúkneme vám alternatívne produkty, ktoré nemusíte prijať. V takom prípade vám vrátime späť zaplatenú čiastku. Váš balíček odovzdávame dopravcovi až po úspešnom dokončení vašej online platby, o čom nás vaša banka informuje online, konkrétne takto:

1) V prípade voľby online kartou je platba vykonaná v desiatkach sekúnd s potvrdením o vykonaní platby

2) Pri bankovom prevode online prostredníctvom platobných tlačidiel dochádza iba k malému oneskoreniu vykonania platby v rádoch hodín

3) Pri bankovom prevode zadávanom bez využitia prednastaveného online platobného tlačidla, alebo pri nedokončení platby v režime online dochádza k oneskoreniu platby až na 3 dni s ohľadom na procesy vo vašej banke.

Online platby sprostredkováva spoločnosť GOPAY s.r.o., ktorá je držiteľom licencie k činnosti inštitúcie elektronických peňazí a podlieha regulácii zo strany ČNB a Ministerstva financií SR. Medzi ich hlavné povinnosti patrí plniť príslušné zákonné požiadavky a licenčné kritériá. Z ich stránok vyberáme aj nasledujúce informácie o platobných možnostiach:

PLATEBNÍ KARTY

 

ONLINE PLATEBNÍ TLAČÍTKA

 Výhody:
  • řadí se mezi online platební metody
  • rychlé zpracování transakce s potvrzením o přijetí platby
  • vysoká bezpečnost
  • snadné použití
  • 3D Secure.
   Výhody:
  • okamžitá úhrada částky
  • platba na jedno kliknutí
  • předvyplněný platební příkaz
  • eliminace chybného zadání platebního příkazu
  • platba z vlastního internetového bankovnictví.

Pevne dúfame, že si i z našej dopravnej ponuky vyberiete tak ľahko, ako z našej ponuky školských batohov, doplnkových školských potrieb, zápisníkov či z ďalšieho sortimentu do školy i domácnosti.

Chcete poradiť s výberom školské tašky?

Kontaktujte nás: 0908 638 897, stil@helma365.sk
v pracovné dny od 9 do 16 hodín.