Čas letí ako voda, a my opäť vyberame pre našich neposedníkov nové školské tašky. Hlavne vybrať školskú aktovku pre prváka je teda ozaj veda! Pri toľkých informáciách o tom, jak má správna aktovka vyzerať a čo všetko sa má do nej vojsť, kto sa má v tom všetkom vyznať a nestráviť hodiny na internete alebo v obchode?

My zo Stilu máme všetko už v malíčku a veľmi radi Vám s výberom školských tašiek poradíme. A nebudeme na to sami, pretože nás zase podporí tým odborníkov na zdravé chrbty našich detí, ktorý bude odpovedať na všetky náročné otázky.

V podstate je to jednoduché a ak sa máme vyjadriť čo najstručnejšie, tak asi takto: nech už nosí školák na chrbte aktovku alebo batoh, musí sa cítiť pri nosení dobre, mať prehľad o tom, čo kde má a hlavne sa mu musí páčiť design … musí mať svoju školskú tašku jednoducho rád!

Pro nás rodičov je zase dosť dôležitá kvalita, bezpečnostné prvky, vyjadrenie odborníkov a samozrejme tiež cena! A teraz tieto vlastnosti rozoberieme podrobne a preskúmame, či aktovky a batohy Stil v tomto „boji“ obstoja.

Chcete vedieť, čo sa na školských taškách Stil páči lekárom a prečo ich odporúčajú pre správny vývoj chrbtov našich školákov?
Sledujte náš video seriál „Lekár radí ako vybrať správnu školskú tašku“.

 

Školské aktovky Stil - pre prváka skvelá voľba!

 • ľahké – samozrejme spĺňajú staršiu požiadavku na hmotnosť do 1200 g, sú dokonca podstatne ľahšie, vážia totiž cca 1 kg!
 • Sú pohodlné na nosenie – anatomické tvarovanie chrbtovej partie zaručuje, že sa aktovky dobre nosí a že nebráni zdravému vývoju chrbtice. Systém “airflow“ zaistí prúdenie vzduchu a tak sa chrbát dieťaťa nepotí.
 • Jednoducho sa otvárajú a zatvárajú – bezporuchové patentované zapínanie Fidlock funguje skvele.
 • Majú prehľadné usporiadanie – vnútorný priestor je rozdelený na dve priehradky, kde je všetko krásne uložené.
 • Na všetkých stranách sú bezpečnostné prvky – dieťa je všade vidieť.
 • Materiál je vode odolný, takže školák môže aj trochu zmoknúť.

 

 

Školské batohy Stil Junior

 • super ľahké - vážia dokonca menej ako školské aktovky, a to iba 0,9kg.
 • Napriek ľahkosti majú pevnú konštrukciu a dno s plastovými nožičkami proti premoknutiu.
 • Chrbát batôžka je samozrejme anatomicky tvarovaný, s mäkkým polstrovaním a systémom airflow na prúdenie vzduchu.
 • Reflexné prvky na všetkých stranách a vode odolný materiál sú samozrejmosťou, to sa nemusíte báť.
 • Vnútri je prehľadné usporiadanie, 3 hlavné komory, vybavené mnohými kapsičkami a na stranách vrecká na fľašku. A čo je dôležité, do zadnej kapsy sa vojde box na zošity formátu A4.
 • Sú vhodné pro deti od 1. triedy a perfektne padnú drobným žiakom a žiačkam, ktorí by sa pod školskou aktovkou skoro stratili.
 • Tieto batohy sú kúzelné v tom, že sa dajú v chrbtovej časti nastaviť tak, aby sedeli dobre, i keď dieťa rastie - majú 3 stupne nastavenia chrbtového panelu, čo umožňuje, aby batoh rástol s dieťaťom a tak mu batoh vydrží o to dlhšie. Nastavenie chrbta zvládne ozaj každý, je to lahké a jednotlivé stupne sú označené rovnako ako veľkosť oblečenia, od najmenšieho po najväčšie – S – M – L.

 

Nech už sa rozhodnete pre aktovku či školský batoh Junior, rozhodne môžete počítať s kvalitnou taškou pre Vášho školáka. Aby toho nebolo málo, aktovky a batohy Stil získali mnoho certifikátov, napr. od od renomovaných lekárov, či zo Štátneho skúšobného ústavu v Zlíne, kde odborníci oficiálne a pomocou moderných metód potvrdili požadované parametre.

Teraz by sme mali zavolať naše deti a spýtať sa ich, ktorú aktovku či batoh by si vybrali. A to je veľmi prísny výber, pretože títo krpci vedia najlepšie, čo sa nosí a s čím budú v škole IN.

Vzorov máme skutočne veľa pre chlapcov, ako aj pre dievčatá, takže si každý školák vyberie tu svoju školskú tašku. A my rodičia zase oceníme, že za celú výbavu do školy neutratíme na e-shope Stil toľko peňazí. Ceny sú tu príjemné a dokonca môžete objaviť aj akční ceny výpredajových kolekcií. A teraz už si len vybrať.

Batohy pre študentov Stil

 

Ani sa nám nechce veriť, že to tak utieklo a z nášho školáka je už je študent. Trochu pridrzé, prerastené dieťa, ktoré má vo všetkom len a len svoju hlavu a naše rady a odporúčania má na háku. Chce mať za každú cenu svoj vlastný štýl a byť vo všetkom originálny. Je vôbec možné pre takého dorastenca kúpiť školský batoh, ktorý by sa mu páčil a zároveň neškodil jeho chrbtu?

Verte, že áno a my v Stile také batohy pre študentov máme.

Študentské batohy sú vhodné pre deti od 5. triedy.

Sú originálne a dizajnovo dokonalé, ale zároveň sú vyrobené s ohľadom na správny vývoj chrbtice.

I väčšie a odrastenejšie deti totiž chceme rozmaznávať tou správnou batožinou pre ich chrbty a oni to isto ocenia, lebo sa im budú batohy dobre nosiť a bude im s nimi dobre!

 

Posúďte sami, batohy Stil pre študentov majú všetko, čo má správny batoh do školy mať:

 • Anatomicky tvarovaný chrbtový panel s príjemným polstrovaním a systémom air-flow pre cirkuláciu vzduchu
 • Polstrované ramenné popruhy pre pohodlné nosenie
 • Prehľadné vnútorné usporiadanie batohu na 3 vnútorné priehradky, do zadnej kapsy sa dokonca vojde notebook o rozmere “15“
 • Postranné kapsy na fľašku
 • Na všetkých stranách sú reflexné prvky, to je dôležité pri všetkých batohoch
 • Materiál je nepremokavý a to sa vždy hodí.
 • Hmotnosť nepresiahne 1 kg

 

Študentské batohy

 

 

študentské batohy

 

 

Na našej ceste za zdravými detskými chrbtami, pohodlným nosením a kvalitnými produktami nás sprevádza a podporuje celý tým odborníkov. Spolu s nimi sme vám ochotne k dispozícii v rámci odborných i spotrebiteľských rád a konzultácií.

Vďaka značke "STIL KVALITA" si môžete byť istí, že svojmu dieťaťu kupujete vhodnú tašku do školy.

Chcete poradiť s výberom školské tašky?

Kontaktujte nás: 0908 638 897, stil@helma365.sk
v pracovné dny od 9 do 16 hodín.