Stil (https://www.stil.sk/)

Rady a tipy

Vianočné prekvapenie so zárukou pre váš bezstarostný nákup

Ponúkame vám predĺženú záruku. Bez ohľadu na dátum nákupu predlžujeme možnosť vrátenia školských batohov a aktoviek spod vianočného stromčeka až do polovice januára 2022.

Čítať viacKvalita Stil batohov opäť overená nezávislým testom

Vieme, že zákaznícka skúsenosť je nad zlato. Rovnako, ako nezávislé produktové testy v médiách, kde sa vzácne na jednom mieste stretávajú vyjadrenia odbornej poroty a priamych zákazníkov.  Aktuálne bysme sa s vami chceli podeliť o veľmi potešujúci výsledok z Veľkého testu batohov, ktorý bol uverejnený 25. augusta 2021 na portále idnes.cz.

Čítať viacŠkolský rok 2021/2022 je rokom Tigra!

Ponuka sarozširuje o veselú, farebnú a úplne novú kolekciu Tiger. Verte nám, že táto kolekcia bude deti baviť! Ponuka superľahkých aktoviek navyše poteší rodičov vzrastom maličkých prváčikov, u ktorých sa počíta každé ušetrené deko nákladu. A čo ešte robí značku Tiger výnimočnou?

Čítať viacDetské ruksaky do škôlky Tiger

Značka Stil má brata! Volá sa Tiger a vo svete školských aktoviek a batohov je to veľké zviera. Detské ruksaky do škôlky Tiger sa nosí hrdo a s telom krásne vzpriameným. Majú totiž ergonomicky tvarovaný, priedušný chrbát s polstrovaním. K tomu mäkké a nastaviteľné ramenné popruhy pre pohodlné nosenie.

Čítať viacZvoní vám v ušiach? To bude nový školský rok!

Čas beží, masiace se točia, každú chvíľku príde ten moment, kedy si spokojne povieme – ano, máme pripravené všetko, čo potrebuje dieťa do školy. Stačí sa držať nášho katalógu. V jednom dizajne totiž ponúkame kompletnú školskú výbavu, najširšiu na trhu. 

Zoznam pomôcok dávajú väčšinou školy rodičom k dispozícii s dostatočným časovým predstihom, prípadne býva zverejnený na webovej stránke školy.

Čítať viacAko vybrať školský batoh a aktovku?

Aktovky a školské batohy si v tomto školskom roku i v minulom zažívajú zvláštnu sezónu. Väčšina z nich od polovice vlaňajšieho marca sedela na striedačke a do školy sa nepozrela. Je jasné, že sa slovenské školstvo po tejto skúsenosti zmení. Je možné, že sa priblížila doba, kedy si deti v aktovkách budú môcť do školy nosiť oveľa menej učebníc a pracovných zošitov ako dnes. Alebo si ponesú len laptopy a desiatu?

Čítať viacNezávislé testy školských tašiek

Nezávislé testy školských tašiek

Náš batoh vyhral cenu "Test Dnes Výhodný nákup" v najaktuálnejším teste. Z odborného hľadiska nás najviac potešilo toto ocenenie: "Výrazne ľahší, a pritom veľmi kvalitne vyrobený batoh českej firmy zabodoval u fyzioterapeutky Ivy Bílkové pevnou konštrukciou chrbta, ktorá drží správny tvar, zároveň však polstrovanie kopíruje krivky chrbtice vrátane bedrovej lordózy.

Čítať viac

Aktovka alebo školský batoh?

Historicky je akosi dané, že pre prvú, druhú a niekedy i tretiu triedu sa zvolí aktovka a po zvyšok školskej dochádzky sa "batohuje". Tomuto zvyku prispôsobujeme aj design a jednotlivé prvky našich výrobkov.

Čo sme si všimli na trendochz posledných rokov? Prváci majú stále viac v obľube aj špeciálne upravené Junior batohy.

Čítať viac

Prečo vybrať školskú tašku Stil?

V podstate je to jednoduché a ak sa máme vyjadriť čo najstručnejšie, tak asi takto: nech už nosí školák na chrbte aktovku alebo batoh, musí sa cítiť pri nosení dobre, mať prehľad o tom, čo kde má a hlavne sa mu musí páčiť design … musí mať svoj batoh či aktovku jednoducho rád!

   Čítať viac

Videoseriál - lekár radí

Ako má zdravá a bezpečná aktovka či školský batoh vyzerať, na čo si dávať pri výbere pozor? Aký môže mať vplyv na zdravý vývoj našich detí nesprávne nosenie a nastavenie batohu do školy?

   Čítať viac

Vaše otázky na tému školských tašiek a odpovede odborníkov

Novú kolekciu školských tašiek pripravujeme  vždy s ohľadom na aktuálne odporúčania odborníkov. Sme si natoľko istí, že naše anatomické, ergonomické školské batohy a aktovky sú kvalitné, s primeranými bezpečnostnými prvkami, zbytočne nezaťažujúce chrbty našich detí.

   Čítať viac

Čo je to anatomický batoh a prečo je pro vaše dieťa tak dôležitý?

Anatomický znamená „tvarom vyhovujúci stavbe ľudského tela“. Ľudovo povedané: Nikde netlačí a „sedí“ na chrbte. A prečo je pri školských batohov a aktoviek pro naše deti tak dôležitý? Pravdepodobnosť, že vaše školopovinné dieťa nosí viac, než unesie, je vysoká.

   Čítať viac© 2021 Stil.sk - školské tašky, aktovky a školské batohy pre naše deti so štýlom