Stil (https://www.stil.sk/)

Rady a tipy

Ježiško nosí školskú tašku Stil!

Poznáte ten pocit, keď si napíšete list Ježiškovi a ono sa vám to prianie splní? My ten pocit milujeme! A preto ho rozdávame. Tento rok dokonca dvanásťkrát.

Čítať viacVianočné prekvapenie so zárukou pre váš bezstarostný nákup

Ponúkame vám predĺženú záruku. Bez ohľadu na dátum nákupu predlžujeme možnosť vrátenia školských batohov a aktoviek spod vianočného stromčeka až do 13. januára 2023.

Čítať viacVideosprievodca splnených prianí

Naše (nielen školopovinné) deti majú svoje vlastné sny a predstavy o tom, čo ich teší a čo robí ich dni lepšími. Vieme, že ich priania sú rôznorodé a každý príbeh originálny.

Čo myslíte, podarilo sa nám premietnuť detskú fantáziu do každodenných činností pomocou nových designov na školských taškách a ďalších školských pomôcok?

Čítať viacAko sa perie školský batoh? Neperie! Dá sa teda nejako vyčistiť?

Čistý a udržiavaný školský batoh je lepší než zanedbaný a špinavý. Zvlášť, keď vám pri vyberaní a balení školských pomôcok ten batoh pravidelne pristáva na jedálenskom stole či v posteli v detskej izbe.

Školský batoh je jednou z najužitočnejších školských pomôcok, takmer denne v záprahu. Pre školáka je dôležitý rovnako,ako pre maminku kabelka. Je to predmet, ktorý si žije svojim vlastným životom. A že je v ňom niekedy viac života, než by sme si ako rodičia predstavovali, to je fakt.

Čítať viacŠkolské sety - rovnaké farby, rovnaký motív, jedna séria

Uľahčite a sprehľadnite svojmu dieťaťu prípravu do školy školskými potrebami v rovnakom dizajne. Umožníte mu spoľahlivejšie identifikovať a zabaliť si svoje veci nielen v triede medzi spolužiakmi, ale aj doma medzi súrodencami. Namiesto chaosu a stresu budete mať vy i dieťa prehľad vo veciach a kľud na balenie. Podporíte samostatnosť dieťaťa i jeho snahu ochotne sa postarať o svoje školské veci.

Čítať viacVýzva pre zástupcov škôl a škôlok

V rámci projektu „Pomáhame deťom do škôl“ s darovaním školských tašiek a ďalších školských potrieb deťom zo znevýhodneného prostredia hľadáme prostredníctvom starostov, zástupcov škôl, škôlok a širokej verejnosti konkrétne rodiny, ktorým život naložil viac, než môžu uniesť. Máte pocit, že viete presne, komu konkrétne by sme  mohli darovaním školských tašiek a ďalších školských potrieb pomôcť? Podeľte sa s nami o svoje tipy a pošlite výzvu ďalej!

Čítať viacViete, čo sa nosí? Školské tašky, aktovky a batohy!

Školská chodba je vlastne také malé prehliadkové mólo. Celý rok sa tam predvádza, čo je nové v oblasti školských tašiek. Je to tiež najlepšie vybavený "showroom" široko ďaleko. Školák alebo študent si rovno v teréne môže vybrať, čo sa mu páči a čo nie. Inšpiruje sa na ďalší školský rok.

Čítať viacPrečo je dobré na jar skontrolovať aktovky a školské batohy? Pretože už je to dávno!

Je polovica druhého polroka, už je to asi dávno, čo ste aktovku či školský batoh kupovali – možno aj rok alebo dva, či tri. Deti rastú rýchlo, v niektorých ročníkoch poskočia aj o desať centimetrov.

Čítať viacSklad je z dôvodu sťahovania uzavretý. Objednávky znovu expedujeme cca od 14. 3. 2022

Časy sa menia a my stojíme pred poriadnou výzvou! Čaká nás sťahovanie našich skladov do lepších, väčších a modernejších priestorov a tiež logistický oriešok v podobe spojenia expedičného oddelenia. Aby sme to všetko zvládli plynulo, musíme žiaľ na niekoľko týždňov prerušiť expedíciu objednávok. Veríme, že nám tento výpadok odpustíte, našim cieľom je zvýšiť kvalitu našich logistických služieb a optimalizovať náklady.

Čítať viacVianočné prekvapenie so zárukou pre váš bezstarostný nákup

Ponúkame vám predĺženú záruku. Bez ohľadu na dátum nákupu predlžujeme možnosť vrátenia školských batohov a aktoviek spod vianočného stromčeka až do polovice januára 2022.

Čítať viacKvalita Stil batohov opäť overená nezávislým testom

Vieme, že zákaznícka skúsenosť je nad zlato. Rovnako, ako nezávislé produktové testy v médiách, kde sa vzácne na jednom mieste stretávajú vyjadrenia odbornej poroty a priamych zákazníkov.  Aktuálne bysme sa s vami chceli podeliť o veľmi potešujúci výsledok z Veľkého testu batohov, ktorý bol uverejnený 25. augusta 2021 na portále idnes.cz.

Čítať viacŠkolský rok 2021/2022 je rokom Tigra!

Ponuka sarozširuje o veselú, farebnú a úplne novú kolekciu Tiger. Verte nám, že táto kolekcia bude deti baviť! Ponuka superľahkých aktoviek navyše poteší rodičov vzrastom maličkých prváčikov, u ktorých sa počíta každé ušetrené deko nákladu. A čo ešte robí značku Tiger výnimočnou?

Čítať viacDetské ruksaky do škôlky Tiger

Značka Stil má brata! Volá sa Tiger a vo svete školských aktoviek a batohov je to veľké zviera. Detské ruksaky do škôlky Tiger sa nosí hrdo a s telom krásne vzpriameným. Majú totiž ergonomicky tvarovaný, priedušný chrbát s polstrovaním. K tomu mäkké a nastaviteľné ramenné popruhy pre pohodlné nosenie.

Čítať viacZvoní vám v ušiach? To bude nový školský rok!

Čas beží, masiace se točia, každú chvíľku príde ten moment, kedy si spokojne povieme – ano, máme pripravené všetko, čo potrebuje dieťa do školy. Stačí sa držať nášho katalógu. V jednom dizajne totiž ponúkame kompletnú školskú výbavu, najširšiu na trhu. 

Zoznam pomôcok dávajú väčšinou školy rodičom k dispozícii s dostatočným časovým predstihom, prípadne býva zverejnený na webovej stránke školy.

Čítať viacAko vybrať školský batoh a aktovku?

Aktovky a školské batohy si v tomto školskom roku i v minulom zažívajú zvláštnu sezónu. Väčšina z nich od polovice vlaňajšieho marca sedela na striedačke a do školy sa nepozrela. Je jasné, že sa slovenské školstvo po tejto skúsenosti zmení. Je možné, že sa priblížila doba, kedy si deti v aktovkách budú môcť do školy nosiť oveľa menej učebníc a pracovných zošitov ako dnes. Alebo si ponesú len laptopy a desiatu?

Čítať viacNezávislé testy školských tašiek

Nezávislé testy školských tašiek

Náš batoh vyhral cenu "Test Dnes Výhodný nákup" v najaktuálnejším teste. Z odborného hľadiska nás najviac potešilo toto ocenenie: "Výrazne ľahší, a pritom veľmi kvalitne vyrobený batoh českej firmy zabodoval u fyzioterapeutky Ivy Bílkové pevnou konštrukciou chrbta, ktorá drží správny tvar, zároveň však polstrovanie kopíruje krivky chrbtice vrátane bedrovej lordózy.

Čítať viac

Aktovka alebo školský batoh?

Historicky je akosi dané, že pre prvú, druhú a niekedy i tretiu triedu sa zvolí aktovka a po zvyšok školskej dochádzky sa "batohuje". Tomuto zvyku prispôsobujeme aj design a jednotlivé prvky našich výrobkov.

Čo sme si všimli na trendochz posledných rokov? Prváci majú stále viac v obľube aj špeciálne upravené Junior batohy.

Čítať viac

Prečo vybrať školskú tašku Stil?

V podstate je to jednoduché a ak sa máme vyjadriť čo najstručnejšie, tak asi takto: nech už nosí školák na chrbte aktovku alebo batoh, musí sa cítiť pri nosení dobre, mať prehľad o tom, čo kde má a hlavne sa mu musí páčiť design … musí mať svoj batoh či aktovku jednoducho rád!

   Čítať viac

Videoseriál - lekár radí

Ako má zdravá a bezpečná aktovka či školský batoh vyzerať, na čo si dávať pri výbere pozor? Aký môže mať vplyv na zdravý vývoj našich detí nesprávne nosenie a nastavenie batohu do školy?

   Čítať viac

Vaše otázky na tému školských tašiek a odpovede odborníkov

Novú kolekciu školských tašiek pripravujeme  vždy s ohľadom na aktuálne odporúčania odborníkov. Sme si natoľko istí, že naše anatomické, ergonomické školské batohy a aktovky sú kvalitné, s primeranými bezpečnostnými prvkami, zbytočne nezaťažujúce chrbty našich detí.

   Čítať viac

Čo je to anatomický batoh a prečo je pro vaše dieťa tak dôležitý?

Anatomický znamená „tvarom vyhovujúci stavbe ľudského tela“. Ľudovo povedané: Nikde netlačí a „sedí“ na chrbte. A prečo je pri školských batohov a aktoviek pro naše deti tak dôležitý? Pravdepodobnosť, že vaše školopovinné dieťa nosí viac, než unesie, je vysoká.

   Čítať viac© 2023 Stil.sk - školské tašky, aktovky a školské batohy pre naše deti so štýlom