Tím značky Stil sa vám predstavuje

Príbeh našej česko-slovenskej značky so zameraním na školské potreby, darčekové balenie, blahopriania a produkty s kalendárom, sa začal v České republike písať skoro pred 30 rokmi. Od tých čias pripisujeme s každým prvým septembrom nového školského roku ďalšiu a ďalšiu zaujímavú kapitolu:

napríklad o zdravých chrbtoch našich detí

alebo o hravých farebných motívoch

či o praktických pomôckach, šikovných vylepšeniach a bezpečnostných prvkoch.

Naším poslaním je doslova uľahčiť žiakom a študentom život. S váhou školských pomôcok sa bijeme o každé deko, vyvíjame anatomické chrbtové systémy i batohy, ktoré rastú s dieťaťom. Radíme sa s rodičmi aj s lekármi a ich slová berieme vážne.
Pretože aj my sme rodičia a nášmu poslaniu stopercentne veríme.

Poznáte nás?

Poznáte! Robíme radosť a dobré služby vám i vašim blízkym. Všedné aj nevšedné dni plánujete s našimi diármi. Ku sviatkom, narodeninám či svadbám dostávate od svojich priateľov naše gratulácie. K Vianociam vás potešia rôznorodé darčekové balenia v našom štýle. Na oslavách slúžime bohatým party programom. Žiakom a študentom pomáhame uniesť každodenné školské povinnosti. Ergonomické batohy a aktovky dopĺňame praktickými školské potreby. Stretávate sa s nami v malých papiernictvách i veľkých supermarketoch. Sme všade tam, kde očakávate českú kvalitu a rozumné ceny. Vážime si vašu priazeň a záleží nám na vašej dôvere. Neprestávame sa vzdelávať, zlepšovať a posúvať. Pracujeme štýlovo a s rozumom.

Pomôžeme vám

Napriek tomu, že naše školské batohy a tašky nechávame overovať lekármi, pri ich kúpe záleží aj na stavbe tela našich detí. S mnohými rodičmi sa preto poznáme osobne, keďže s nimi telefonicky a e-mailom spolu vyberáme ten správny batoh na mieru každému študentovi.

Spoľahnúť sa môžete i na odborné poradenstvo založené na konzultáciách lekárov a ortopédov. Zavolajte aj vy a dostanete radu z prvej ruky, školské aktovky a batohy osobne navrhujeme a teda rozumieme každému detailu. Sme tiež rodičia, produkty značky Stil vďaka tomu prechádzajú ostrým testovaním priamo v praxi. Vaše skúsenosti sú pre nás vítaným zdrojom inšpirácie a spätnej väzby, s ktorou radi a aktívne pracujeme.

Sponzorujeme, a vy pomáhate s nami!

Fungujeme v súlade s princípmi spoločensky zodpovednej firmy. Zoznámte sa s organizáciami, ktoré sme podporili finančnými a vecnými darmi a to aj vďaka vám: materské a základné školy, domovy pre matky s deťmi, výchovné zariadenia a detské domovy, fondy a spolky postihnutých a znevýhodnených detí, a ďalšie. Zoznam organizácií nájdete na tomto odkaze.

Pomáhame deťom do škôl

Pomáhame tým, ktorým život naložil viac, než môžu uniesť. Za každú predanú školskú tašku alebo batoh prispievame čiastkou 2 EUR na projekt "Pomáhame deťom do škôl", v rámci ktorého venujeme školské vybavenie pre deti zo znevýhodnených rodín. Viac informácií nájdete tu.

 

Naše motto

Počúvame vás, odborníkov a naše deti.

Chcete poradiť s výberom školské tašky?

Kontaktujte nás: 0908 638 897, stil@helma365.sk
v pracovné dny od 9 do 16 hodín.