Mestský batoh Gaming
Mestský batoh Gaming
Kvalitný, ergonomicky tvarovan ýmestský batoh s polstrovaným chrbtovým systémom Air flow pre komfort
Široké polstrované popruhy na pohodlné nosenie
Reflexné prvky
Prehľadné usporiadanie vreciek
Praktické vnútorné organizéry
Vrecká na fľašu po oboch stranách batohu
Mäkká a odolná rukoväť na jednoduché prenášanie.
Rozmery: výška 45 cm, šírka 32 cm, hľbka 13 cm
Hmotnosť: cca 0,58 kg
Objem: 20 l viac
Výrobca: Eurocom Kód produktu: MAPI:ABO1524657 Doprava a platba
40,90 €
Kvalitný, ergonomicky tvarovan ýmestský batoh s polstrovaným chrbtovým systémom Air flow pre komfort
Široké polstrované popruhy na pohodlné nosenie
Reflexné prvky
Prehľadné usporiadanie vreciek
Praktické vnútorné organizéry
Vrecká na fľašu po oboch stranách batohu
Mäkká a odolná rukoväť na jednoduché prenášanie.
Rozmery: výška 45 cm, šírka 32 cm, hľbka 13 cm
Hmotnosť: cca 0,58 kg
Objem: 20 l viac
Výrobca: Eurocom Kód produktu: MAPI:ABO1524657 Doprava a platba
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný batoh do školy s polstrovaným chrbtovým systémom Air flow pre komfort.
Ďalšie VLASTNOSTI mestského batohu pre 2. stupeň
- Široké polstrované popruhy pre pohodlné nosenie
- Reflexné prvky po oboch stranách batohu
- Prehľadné usporiadanie vreciek
- Praktické vnútorné organizéry
- Vrecká na fľašu po oboch stranách batohu
- Mäkká a odolná rukoväť pre jednoduché prenášanie
- 100% bez PVC (okrem spôn a reflexných prvkov).

PARAMETRE ergonomického mestského batohu
Rozměry: Výška 45 cm, Šířka 32 cm, Hloubka 13 cm
Hmotnost cca 0,58 kg
Objem 20 l
Pomáhame deťom do škôl
Prispievame na projekt "Pomáhame deťom do škôl," v rámci ktorého venujeme školské vybavenie pre deti zo znevýhodnených rodín. Viac tu.
| Dievča alebo chlapec? | Pre dievčatá, Pre chlapcov, Pre dievčatá a chlapcov |
|---|---|
| Výška dieťaťa | od 135 cm |
| Rozmer v. š. h. | 45 x 32 x 13 cm |
| Hmotnosť | 580 g |
| Objem | 20 l |
| Nosnosť | 8 kg |
| Doplnky aktoviek / batohov | Anatomický chrbát, 100% bez PVC |
| Výrobca | Eurocom d.o.o., Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, Slovinsko, info@eurocom.si |



