Mestský batoh Doubler Silk šedivý
Mestský batoh Doubler Silk šedivý
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný mestský batoh s polstrovaným chrbtovým systémom Air flow pre komfort
Široké polstrované popruhy na pohodlné nosenie
Reflexné prvky po oboch stranách batohu
Prehľadné usporiadanie vreciek
Praktické vnútorné organizéry
Vrecká na fľašu po oboch stranách batohu
Mäkká a odolná rukoväť na jednoduché prenášanie
100% bez PVC (okrem spôn a reflexných prvkov)
Rozmery: výška 47 cm, šírka 33 cm, hľbka 15 cm
Hmotnosť: cca 750 g
Objem: 24 l viac
Výrobca: Eurocom Kód produktu: MAPI:ABO1524664 Doprava a platba
48,10 €
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný mestský batoh s polstrovaným chrbtovým systémom Air flow pre komfort
Široké polstrované popruhy na pohodlné nosenie
Reflexné prvky po oboch stranách batohu
Prehľadné usporiadanie vreciek
Praktické vnútorné organizéry
Vrecká na fľašu po oboch stranách batohu
Mäkká a odolná rukoväť na jednoduché prenášanie
100% bez PVC (okrem spôn a reflexných prvkov)
Rozmery: výška 47 cm, šírka 33 cm, hľbka 15 cm
Hmotnosť: cca 750 g
Objem: 24 l viac
Výrobca: Eurocom Kód produktu: MAPI:ABO1524664 Doprava a platba
Mestský batoh
Kvalitný, ergonomický a odľahčený batoh do školy s polstrovaným chrbtovým Air systémom.
PARAMETRE ergonomického mestského batohu
Rozmer: výška 470 mm, šírka 330 mm, hĺbka 150 mm Hmotnosť: 0,75 kg
Objem: 24 l
Školské batohy Stil pre 2. stupeň
- Polstrovanie mestského batohu je z priedušného materiálu
- Na bokoch batoha sú vrecká na fľašu na pitie
- Prehladné usporiadanie vreciek, praktické vnútorné organizéry
Ďalšie VLASTNOSTI mestského batohu
- Dve postranné vrecká na fľašu
- Bezpečnostné prvky na všetkých stranách batoha
- Polstrované ramenné popruhy
- Postranné sťahovacie pracky na stiahnutie prázdného batoha
- 100% bez PVC (okrem spôn a reflexných prvkov)

Pomáhame deťom do škôl
Prispievame na projekt "Pomáhame deťom do škôl," v rámci ktorého venujeme školské vybavenie pre deti zo znevýhodnených rodín. Viac tu.
| Dievča alebo chlapec? | Pre dievčatá |
|---|---|
| Výška dieťaťa | od 135 cm |
| Rozmer v. š. h. | 47 x 32 x 14 cm |
| Hmotnosť | 750 g |
| Objem | 24 l |
| Nosnosť | 8 kg |
| Doplnky aktoviek / batohov | Anatomický chrbát, 100% bez PVC |
| Výrobca | Eurocom d.o.o., Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, Slovinsko, info@eurocom.si |






