Mestský batoh Alfa Love
Mestský batoh Alfa Love
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný mestský batoh s polstrovaným chrbtovým systémom Air flow pre komfort
Široké polstrované popruhy na pohodlné nosenie
Reflexné prvky
Prehľadné usporiadanie vreciek
Praktické vnútorné organizéry
Vrecká na fľašu po oboch stranách batohu
Mäkká a odolná rukoväť na jednoduché prenášanie.
Rozmery: výška 42 cm, šírka 30 cm, hľbka 19 cm
Hmotnosť: cca 700 g
Objem: 25 l viac
Výrobca: Eurocom Kód produktu: MAPI:ABO1524658 Doprava a platba
48,10 €
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný mestský batoh s polstrovaným chrbtovým systémom Air flow pre komfort
Široké polstrované popruhy na pohodlné nosenie
Reflexné prvky
Prehľadné usporiadanie vreciek
Praktické vnútorné organizéry
Vrecká na fľašu po oboch stranách batohu
Mäkká a odolná rukoväť na jednoduché prenášanie.
Rozmery: výška 42 cm, šírka 30 cm, hľbka 19 cm
Hmotnosť: cca 700 g
Objem: 25 l viac
Výrobca: Eurocom Kód produktu: MAPI:ABO1524658 Doprava a platba
Ďalšie VLASTNOSTI mestského batohu pre 2. stupeň
- Široké polstrované popruhy pre pohodlné nosenie
- Reflexné prvky po oboch stranách batohu
- Prehľadné usporiadanie vreciek
- Praktické vnútorné organizéry
- Vrecká na fľašu po oboch stranách batohu
- Mäkká a odolná rukoväť pre jednoduché prenášanie
- 100% bez PVC (okrem spôn a reflexných prvkov).

PARAMETRE ergonomického mestského batohu
Rozmery: Výška 42 cm, Šírka 30 cm
Hĺbka 19 cm
Hmotnosť cca 700 g
Objem 25 l
Pomáhame deťom do škôl
Prispievame na projekt "Pomáhame deťom do škôl," v rámci ktorého venujeme školské vybavenie pre deti zo znevýhodnených rodín. Viac tu.
| Dievča alebo chlapec? | Pre dievčatá |
|---|---|
| Výška dieťaťa | od 135 cm |
| Rozmer v. š. h. | 42,5 x 30 x 19 cm |
| Hmotnosť | 660 g |
| Objem | 25 l |
| Nosnosť | 8 kg |
| Doplnky aktoviek / batohov | Anatomický chrbát, 100% bez PVC |
| Výrobca | Eurocom d.o.o., Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, Slovinsko, info@eurocom.si |







