Mestský batoh Active Grunge
Mestský batoh Active Grunge
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný mestský batoh s polstrovaným chrbtovým systémom Air flow pre komfort
Široké polstrované popruhy na pohodlné nosenie
Reflexné prvky
Prehľadné usporiadanie vreciek
Praktické vnútorné organizéry
Vrecká na fľašu po oboch stranách batohu
Mäkká a odolná rukoväť na jednoduché prenášanie.
Rozmery: výška 46 cm, šírka 32 cm, hľbka 22 cm
Hmotnosť: cca 700 g
Objem: 32 l viac
Úspora je vypočítaná z ceny, za ktorú bol produkt uvedený na trh. Najnižšia cena za posledných 30 dní: 37,60 €.
Výrobca: Eurocom Kód produktu: MAPI:ABO1524662 Doprava a platba
Pôvodná cena* 48,10 €. Ušetríte 22% (10,60 €) 37,50 €
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný mestský batoh s polstrovaným chrbtovým systémom Air flow pre komfort
Široké polstrované popruhy na pohodlné nosenie
Reflexné prvky
Prehľadné usporiadanie vreciek
Praktické vnútorné organizéry
Vrecká na fľašu po oboch stranách batohu
Mäkká a odolná rukoväť na jednoduché prenášanie.
Rozmery: výška 46 cm, šírka 32 cm, hľbka 22 cm
Hmotnosť: cca 700 g
Objem: 32 l viac
Úspora je vypočítaná z ceny, za ktorú bol produkt uvedený na trh. Najnižšia cena za posledných 30 dní: 37,60 €.
Výrobca: Eurocom Kód produktu: MAPI:ABO1524662 Doprava a platba
Mestský batoh
Kvalitný, ergonomický a odľahčený batoh do školy s polstrovaným chrbtovým Air systémom.
PARAMETRE ergonomického mestského batohu
Rozmery: Výška 46 cm, Šírka 32 cm, Hĺbka 22 cmHmotnosť cca 700 g
Objem 32
Ďalšie VLASTNOSTI mestského batohu pre 2. stupeň
- Široké polstrované popruhy na pohodlné nosenie
- Reflexné prvky po oboch stranách batohu.
- Prehľadné usporiadanie vreciek, praktické vnútorné organizéry, vrecká na fľašu po oboch stranách batohu.
- Mäkká a odolná rukoväť na jednoduché prenášanie
- 100% bez PVC (okrem spôn a reflexných prvkov).

Pomáhame deťom do škôl
Prispievame na projekt "Pomáhame deťom do škôl," v rámci ktorého venujeme školské vybavenie pre deti zo znevýhodnených rodín. Viac tu.
| Dievča alebo chlapec? | Pre chlapcov |
|---|---|
| Výška dieťaťa | od 135 cm |
| Rozmer v. š. h. | 46 x 32 x 22 cm |
| Hmotnosť | 660 g |
| Objem | 32 l |
| Nosnosť | 8 kg |
| Doplnky aktoviek / batohov | Anatomický chrbát, 100% bez PVC |
| Výrobca | Eurocom d.o.o., Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, Slovinsko, info@eurocom.si |
| Outletová cena* | Vyčíslená úspora (v % alebo v Kč) je vypočítaná vo vzťahu k odporúčanej maloobchodnej cene (MOC), za ktorú bol produkt ponúkaný pri uvedení kolekcie na trh. Aktuálna predajná cena je naša stála outletová cena. Informáciu o najnižšej predajnej cene za posledných 30 dní nájdete v detaile produktu. |











