Stil (https://www.stil.sk/)

Zvoní vám v ušiach? To bude nový školský rok!

Čas beží, masiace se točia, každú chvíľku príde ten moment, kedy si spokojne povieme – ano, máme pripravené všetko, čo potrebuje dieťa do školy. Internet je plný užitočných zoznamov, podrobných i zostavených presne pre konkrétne ročníky, dokonce i triedy.

Zoznam pomôcok dávajú väčšinou školy rodičom k dispozícii s dostatočným časovým predstihom, prípadne býva zverejnený na webovej stránke školy. Aj my v Stile vieme o výbave do školy vďaka našim deťom a spolupracujúcim odborníkom všetko. Nové modely a motívy vyvíjame a vylepšujeme na základe dlhoročných skúseností, praxe a uprímného záujmu o dobrú službu našim malým zákazníkom.

 

Kompletná školská výbava v jednom dizajne

Ako si byť istý, že pripravíte všetko potrebné? Stačí sa držať nášho katalógu. Ušetrí vám pracné vyhľadávanie a nič podstatné nevynecháte. V jednom dizajne totiž ponúkame kompletnú školskú výbavu, najširšiu na trhu. Môžete si ponuku položiek v sete prezrieť a rozhodnúť sa, či je pre vás tá, ktorá pomôcka užitočná alebo nie, či ju ešte máte po staršom dieťati alebo vám vo výbave chýba.


1. Aktovka alebo Junior batoh

Základom celejškolskej výbavy každého žiaka a študenta je samozrejme kvalitná, ergonomická, ľahká a veľmi odolnáškolská taška alebo batoh s anatomickým chrbtom a reflexnými prvkami. Školské tašky a batohy sme pre lepšiu orientáciu rozdelili do jednotlivých kategórií:

2. Ďalšie školské potreby v rovnakom štýle

K školskej taške si naše deti rady vyberajú aj ďalšie užitočné pomôcky v rovnakom dizajne a farbách - maj tak svoj vlastný štýl i lepšiu kontrolu nad svojimi vecami.

 

 

Inšpirujte sa a dopredu zásobte všetkým, čo bude potreba. Každý rok našim školákom prinášame nové produkty, nové sety, sady, modely a motívy. Novú kolekciu na rok 2021 nájdete v katalógu na www.stil.cz.


 

 

 

 

© 2023 Stil.sk - školské tašky, aktovky a školské batohy pre naše deti so štýlom