Stil (https://www.stil.sk/)

Videosprievodca splnených prianí

Naše (nielen školopovinné) deti majú svoje vlastné sny a predstavy o tom, čo ich teší a čo robí ich dni lepšími. Vieme, že ich priania sú rôznorodé a každý príbeh originálny.

Čo myslíte, podarilo sa nám premietnuť detskú fantáziu do každodenných činností pomocou nových designov na školských taškách a ďalších školských pomôcok?

A čo na to povie váš námorník, kozmonaut, športovec, lesná víla, či najlepšia kamoška pod slnkom?

Školský batoh Flowers

Som ergonomicky tvarovaný, odľahčený školský batoh Flowers a dokážem premeniť cestu do školy s ťažkým nákladom na prechádzku ružovou záhradou!

Školský batoh Hearts

Jedno srdiečko za maminku, jedno za otecka, jedno za bračeka, jedno za sestričku, za mačičku... Ako povedať svojmu dieťaťu, že naň myslíme, aj keď s ním práve nie sme?

Školský batoh Meadow

Indiáni veria, že prianie, ktoré pošepkáme motýľovi, sa nám splní, ak motýl vzlietne smerom k nebu. Tento batoh si vás omotýluje okolo prstu. Nežný, inšpiratívny a krásne farebne vyladený.

 

Školský batoh Dino

Spoľahlivý batoh, ktorý vydrží na veky praveky? Farby, na ktorých nie je vidieť kadejaký flek? Pevná konštrukcia, ktorá se len tak z niečoho nezosype? Prianie splnené!

Školský batoh Marine

Správny kapitán vie, kedy má kopnúť do vrtule, kedy zatočiť kormidlom, či spustiť kotvu. Život námorníkov býval ťažký, my ale vieme, ako ho maximálne uľahčiť!

Školský batoh Skate

Pravý skateboardista uznáva skateboarding nielen ako sport, ale aj ako životný štýl. Chce prekonať sám seba a hovorí si: „Zaber, vydrž a daj do toho všetko! Ale hlavne si to uži.“

 

Školská aktovka Spring Wings

Kto chce mať na chrbte motýlie krídla? Ten do školy nekráča, ale ladne lieta!

Školská aktovka Cats Love

Školská aktovka alebo domáci miláčik? So svojou milovanou mačičkou sa ráno nikto nemusí lúčiť, pretože ju do školy vezme so sebou! 

Školská aktovka Rainbow Unicorn

Jednorožci sú bájne zvieratá, ktoré sa vyskytujú v tajomných lesoch – a na tých najlepších školskýchaktovkách. Jednorožec našľapuje ticho, je ťažké ho uvidieť, ale neprestávajte dúfať. Pohľad na neho totiž spôsobuje šťastie!

 

Školská aktovka Little Betty

Je fajn mať kamarátku, ktorá s vami robí domáce úlohy, zdieľa cestu zo školy a do školy, nosí domov jednotky i nejednotky a svojím úsmevom pripomenie, že je na svete krásne!

Školská aktovka Infinite Space

Nohami na zemi, hlavou v oblakoch. Alebo až niekde vysoko vo vesmíre? Na ktorej šťastnej planéte žije vaše dieťa?

Školská aktovka City Express

Keď ich miluješ, nie je čo riešiť. Potrebuješ ich mať aj na aktovke! Tento vlak je presnejší než hodinky a príde vždy, keď ho potrebujete.

 

Školská aktovka Moto Race

Tento kamoš pomôže zvládnuť všetky preteky – s časom, so známkami, s povinnosťami. Na krátke i na dlhé trate a cez všetky prekážky!

Školská aktovka Red Speed

Kto vášmu zlatíčku kryje chrbát? No predsa jednotka rýchleho nasadenia!

 

 

 

 


 

 

Vďaka značke "STIL KVALITA" si môžete byť istí, že svojmu dieťaťu kupujete vhodnú tašku do školy.

© 2023 Stil.sk - školské tašky, aktovky a školské batohy pre naše deti so štýlom