Školské sety so školskou taškou a ďalšími školskými predmety v rovnakej farbe a s rovnakým motívom.
Jednofarebná školská súprava predstavuje pre každého školáka  nenahraditeľnú pomôcku. V ponuke máme niekoľko druhov školských súprav ako pre prvákov, tak aj pre žiakov prvého stupňa. Základom každej školskej súpravy je kvalitná, ergonomicky tvarovaná, odľahčená, anatomická, taška do školy a k tomu samozrejme jedno či dvojposchodový školský peračník.
 

Rýchle info Stil kvalita
Školský set Lazy KoalaŠkolský set Lazy Koala

Školský set Lazy Koala

Skladom
76,90 €
64,08 € bez DPH
Školský set obsahuje: 1. Školskou tašku - kvalitná, ergonomická a odľahčená školská aktovka je vybavená reflexnými prvkami a anatomicky…

Školské tašky pre radosť a zdravý chrbát našich detí

Ergonomické a odľahčené školské tašky Stil sú overené lekármi, perfektne sedia na chrbte, nikde netlačia, majú praktické členenie vnútorného priestoru, bezpečnostné reflexné prvky, poriadne zipsy, pevné polstrovanie z priedušného materiálu, popruhy, ktoré netlačia na ramená i vystužené, tvarovo stále dno z pevného materiálu.

Nízka váha + nízka cena = TOP kvalita od československé firmy s certifikáty pre školské tašky.

Školské sety – rovnakej farby, s rovnakým motívom, tej istej série

Uľahčite a  sprehľadnite svojmu dieťaťu školskú prípravu zaobstaraním šikovnej školskej súpravy. Umožníte mu spoľahlivo identifikovať a zbaliť si svoje veci, nielen v triede medzi spolužiakmi, ale aj doma medzi súrodencami. Chaos a stres tak premeníte na celkom obľúbenú činnosť. Podporíte nielen samostatnosť dieťaťa, ale aj jeho snahu starať sa o svoje školské potreby.

Vždy si poznať svoje veci a dokonca si ich rýchlo a ochotne baliť do tašky? Nechajte svojich malých školákov, nech si vyberú motív a dizajn školských setov STIL. Tieto jednofarebné školské súpravy sa skladajú zo samých praktických a užitočných kúskov vhodných pre prvákov i pre žiakov prvého stupňa.  Pri našej značke STIL si môžete byť istí, že svojmu dieťaťu zaobstarávate tú správnu školskú tašku a batoh. Technológia, ktorú  pri výrobe používame, je výsledkom našich dlhodobých vedomostí, vyplývajúcich so spolupráce s odborníkmi. 

Chcete poradiť s výberom školské tašky?

Kontaktujte nás: 0908 638 897, stil@helma365.sk
v pracovné dny od 9 do 16 hodín.