Stil (https://www.stil.sk/)

Školské sety - rovnaké farby, rovnaký motív, jedna séria

 

Uľahčite a sprehľadnite svojmu dieťaťu prípravu do školy školskými potrebami v rovnakom dizajne. Umožníte mu spoľahlivejšie identifikovať a zabaliť si svoje veci nielen v triede medzi spolužiakmi, ale aj doma medzi súrodencami. Namiesto chaosu a stresu budete mať vy i dieťa prehľad vo veciach a kľud na balenie. Podporíte samostatnosť dieťaťa i jeho snahu ochotne sa postarať o svoje školské veci.

POPIS ŠKOLSKEJ AKTOVKY VHODNEJ PRE 1. - 3. TRIEDU

Kvalitná, ergonomická a veľmi odolná školská aktovka má reflexné prvky a anatomicky tvarovaný chrbát s pevnou konštrukciou.

PARAMETRE aktovky:

Rozmer: výška 380 mm, šírka 320 mm, hĺbka 220 mm
Hmotnosť: 1 kg
Nosnosť: 7 kg
Objem: 17 l

VLASTNOSTI aktovky:

3D CHRBTOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektne sedí na chrbte. Anatomický chrbtový panel sa prispôsobí chrbtici dieťaťa a systém Air Flow a priedušné polstrovanie umožnia cirkuláciu vzduchu a príjemné nosenie. Hrudný pás s kvalitnou prackou pomôžu správne usadiť aktovku na chrbte dieťaťa.

FIDLOCK - moderné patentové zapínanie s magnetom pre ľahké otváranie a zatváranie aktovky jednou rukou. Veľmi praktické a jednoduché riešenie pre školáka - pri dotyku sa zapínanie samo zapne.

BEZPEČNOSŤ - bezpečnostné prvky na všetých stranách sú veľmi dôležité, zlepšia viditelnosť a zvýšia bezpečnost dieťaťa v tme.

VNÚTORNÉ USPORIADANIE - Hlavná komora vo vnútri aktovky je rozdelená látkou na dve časti, ktoré umožnia lepšie rozloženie váhy kníh a zošitov. V prednej časti komory je kapsička na uloženie drobností. Predná kapsa aktovky je určená na uloženie desiatovej krabičky alebo peračníka.

 

Čo by vás ešte mohlo zaujímať:

Univerzálny zoznam školských pomôcok (nielen) pre prvý ročník.

Keby sme sem mali napísať kompletný zoznam školských potrieb pre každý ročník zvlášť, boli by z toho zobrané spisy. Ale pretože ako skusení rodičia vieme, že niektoré veci zo zoznamov pomôcok sa opakujú bez ohľadu na vyučujúceho a triedu, dovolili sme si pre vás spísať zoznam univerzálny. Môžete sa inšpirovať a aspoň niečím dopredu zásobiť.

Budete mať dobrý pocit, že nenechávate povinnosti na poslednú chvíľu a deťom doprajete hneď niekoľko školské potreby v praktickom rovnakom dizajne.

Školská taška, aktovka alebo batoh s ergonomickým chrbtovým systémom, vrecká na telesnú výchovu a na prezuvky  či náhradné oblečenie, chrániče a zásobníky, peračník, peňaženka na krk s púzdrom na preukaz, kufrík na výtvarnú výchovu, zásteru, obaly na zošity všetkých veľkostí, dosky na zošity, abecedu a číslice, fólie na papiere, fľaška na pitie a desiatová krabička.

Pastelky, perá, ceruzky, zmizíky, štetce, gumy, kružidlá, strúhadlá, náhradné náplne, nožničky, tempery, fixky, lepidlá, plastelíny, palety. Dosky na uskladnenie výtvorov a důležitých papierov. Zošity všetkých veľkostí (tu si počkajte na presný zoznam od učiteľov), bloky, školský diár, tabuľky, slovníčky, výkresy, farebné papiere, kalkulačka, počítadlo, papierové hodiny, abeceda, tabuľka na písanie.

 

Prajeme vám, aby vám z toho súboru vecí, ktoré sa určite opakovane stratia, zničia a vymenia alebo koľkokrát ani nepoužijú, zostalo čo najviac v dobrej kondícii i na ďalší školský rok, až sa september spýta, čo ste robili v lete. Pretože škola začne čo nevidieť.

 

Zaujíma vás aktuálna ponuka školských tašiek od českej firmy STIL?

© 2023 Stil.sk - školské tašky, aktovky a školské batohy pre naše deti so štýlom