Stil (https://www.stil.sk/)

Školská aktovka Joy Level Up Go Green

«
AkciaZľava
Školská aktovka Joy Level Up Go Green

Kvalitná, ergonomická, odolná a veľmi ľahká školská taška je vybavená reflexnými prvkami a anatomicky tvarovaným chrbtom s pevnou konštrukciou. Aktovka je určená pre deti od 120 do 135 cm, je vyrobená zo 100% z recyklovaných plastových fliaš a je overená nemeckým inštitútom IGR pre zdravie a ergonómiu.

Výpredaj kolekcie* - porovnanie s pôvodnou cenou: 69,90 €

 

kód tovaru: 1524128
EAN: 4895232506866
DPH: 20%
s DPH: 39,95
dostupnosť: skladom 5 ks
OTÁZKA K TOVARU
+ ks
-

Popis Školská aktovka Joy Level Up Go Green

Aktovka je určená pre deti od 120 do 135 cm, je vyrobená zo 100% z recyklovaných plastových fliaš a je overená nemeckým inštitútom IGR pre zdravie a ergonómiu.

 

PARAMETRE školskej aktovky

Rozmer: výška 380 mm, šírka 300 mm,  hĺbka 200 mm
Hmotnosť aktovky: 0,99 kg

VLASTNOSTI aktovky pre prváka

  • 3D CHRBTOVÝ SYSTÉM – aktovka perfektne sedí na chrbte. Ergonomický chrbtový panel sa prispôsobí dieťaťu a systém Air Flow a priedušné polstrovanie umožní cirkuláciu vzduchu a príjemné nosenie. Hrudní pás s kvalitnou prackou zaistí dobré uloženie aktovky na chrbte dieťaťa
  • VNÚTORNÉ USPORIADANIE – vnútri aktovky sa nachádza priehľadná kapsička s rozvrhom hodín. Hlavná komora je rozdelená vnútornou kapsou a gumičkou pre lepšie uloženie pomôcok
  • KAPSA - predná kapsa aktovky je určená na desiatový box alebo peračník. Po obidvoch stranách aktovky sa nachádzajú pružné, uzavierateľné kapsy
  • BLIKAČKA - LED blikačka s tromi rýchlosťami blikania
  • HRAVOSŤ - dve vymeniteľné aplikácie na suchý zips
  • UDRŽITEĽNOSŤ - aktovka je vyrobená zo 100% z recyklovaných plastových fliaš
  • FIDLOCK - moderné patentové zapínanie s magnetom pre jednoduché otváranie a zatváranie aktovky jednou rukou. Veľmi praktické a jednoduché riešenie pre školákov - pri priložení veka sa samo zapne. Video tu https://www.youtube.com/watch?v=_mlFWx4qX0c)
  • BEZPEČNOSŤ - bezpečnostné prvky sú veľmi dôležité, preto je aktovka vybavená reflexné pásky na všetkých stranách batohu, ktoré zaručia lepšiu viditeľnosť a bezpečnosť dieťaťa v tme.

*Výpredaj kolekcie - porovnanie s najnižšou cenou po dobu 30 dní pred prvým poskytnutím zľavy, ktorá sa postupne zvyšovala.

© 2023 Stil.sk - školské tašky, aktovky a školské batohy pre naše deti so štýlom