Školský batoh Junior Droid
Školský batoh Junior Droid
Ergonomický batoh, ktorý rastie s dieťaťom (Adjustable system)
3D anatomický chrbtový panel
Systém Air Flow a priedušné polstrovanie
3 priestranné komory a predné vrecká
Anatomické nastaviteľné popruhy
Vodoodpudivý materiál
Vodeodolné dno s plastovými nožičkami
Reflexné prvky
Hrudný pás
Rozmery: výška 40 cm, šírka 30 cm, hĺbka 20 cm
Hmotnosť: 1 kg
Nosnosť: 7 kg
Objem: 20 l viac
Výrobca: Stil Kód produktu: ABJ0531 Doprava a platba
Ergonomický batoh, ktorý rastie s dieťaťom (Adjustable system)
3D anatomický chrbtový panel
Systém Air Flow a priedušné polstrovanie
3 priestranné komory a predné vrecká
Anatomické nastaviteľné popruhy
Vodoodpudivý materiál
Vodeodolné dno s plastovými nožičkami
Reflexné prvky
Hrudný pás
Rozmery: výška 40 cm, šírka 30 cm, hĺbka 20 cm
Hmotnosť: 1 kg
Nosnosť: 7 kg
Objem: 20 l viac
Výrobca: Stil Kód produktu: ABJ0531 Doprava a platba
Školský batoh vhodný pre 1. – 4. triedu
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný odľahčený školský batoh je vybavený reflexnými prvkami a anatomicky tvarovaným chrbtom s pevnou konštrukciou.
Školské batohy Stil sú overené odborníkmi. 
PARAMETRE školského batohu
- Rozmer: výška 40 cm, šírka 30 cm, hĺbka 20 cm
- Hmotnosť: 1 kg
- Nosnosť: 7 kg
- Objem: 20 l
VLASTNOSTI školského batohu

- STIL Adjustable system – nastaviteľný systém chrbta s tromi stupňami pre optimálne usadenie batohu na chrbte podľa výšky a veku dieťaťa. Batoh, ktorý rastie s dieťaťom
- 3D CHRBTOVÝ SYSTÉM – batoh perfektne sedí na chrbte. Anatomický chrbtový panel sa prispôsobí chrbtici dieťaťa a systém Air Flow a priedušné polstrovanie umožní cirkuláciu vzduchu a príjemné nosenie. Hrudný pás s kvalitnou prackou zaistí dobré usadenie aktovky na chrbte dieťaťa
- BEZPEČNOSŤ - bezpečnostné prvky sú veľmi dôležité, preto je batoh vybavený reflexnými prvkami na všetkých stranách batohu, ktoré zaručia lepšiu viditeľnosť a bezpečnosť dieťaťa v tme
- VNÚTORNÉ USPORIADANIE - skladá sa z 3 priestranných komôr opatrených pevnými zipsami a predné vrecká na uloženie drobných predmetov
- Pevná konštrukcia a vodeodolné dno s plastovými nožičkami
- AIR FLOW – priedušné pohodlne tvarované polstrovanie zadného panelu
- Anatomicky tvarované nastaviteľné popruhy pre pohodlné nosenie
- Hrudný pás pre lepšie rozloženie váhy školského batohu na chrbte.
VIDEOUKÁŽKA
Pomáhame deťom do škôl
Prispievame na projekt "Pomáhame deťom do škôl," v rámci ktorého venujeme školské vybavenie pre deti zo znevýhodnených rodín. Viac tu.
| Dievča alebo chlapec? | Pre dievčatá, Pre chlapcov, Pre dievčatá a chlapcov |
|---|---|
| Vek | Prváčikovia, I. stupeň ZŠ |
| Výška dieťaťa | 120 - 140 cm |
| Rozmer v. š. h. | 40 x 30 x 20 cm |
| Hmotnosť | cca 1000 g |
| Objem | 20 l |
| Nosnosť | 7 kg |
| Doplnky aktoviek / batohov | Adjustable system - rastie s dieťaťom |
| Certifikát | Český ITC |
| Stil kvalita | Stil kvalita - áno |
| Výrobca | Helma 365, s.r.o., Nademlejnská 600/1, 198 00 Praha 9, Česká republika, info@helma365.eu |
| Modelový rad | Junior |
Súvisiace produkty2


Zásterka na výtvarnú výchovu pončo Droid





















