Stil (https://www.stil.sk/)

Míľnikové kartičky – spomienky na jedinečné okamihy

S touto novinkou dostanú vaše fotografie i videá ďalší rozmer – prebudia vo vás spomienku na dojemnú chvíľku. S odstupom času vám míľnikové kartičky pripomínajú, čo ste fotografovali, kedy, prečo, či pri akej príležitosti. V každodennom zhone nám tak umožnia zastaviť sa a uvedomiť si silu jedinečného okamihu.

Ako míľnikové kartičky fungujú?

Veľmi jednoducho:

  1. Priložte vybranú kartičku ako rekvizitu k objektu(na deku k bábätku, na bruško tehotnej maminky, ku šteňiatku, vložte ju do ruky svojmu dieťaťu, a podobne).
  2. Na kartičku môžete do voľného okienka vpísať dátum alebo svoju osobnú poznámku.
  3. A fotografujte, natáčajte a dokumentujte svoje spomienkové videá!

Kartičky môžete vložiť tiež priamo do fotoalbumu vedľa fotografie.

Dojemné chvíľky, ktoré stoja zato

Na každej kartičke je napísané, čo práve dokumentujete. Úžasné je, že medzi kartičkami nájdete aj také, ktoré oslavujú aj to, čo nie je z fotografie na prvý pohľad zjavné alebo čo sa vidieť nedá. Napríklad tieto významné udalosti a dôležité pokroky:

  • prvé kopnutie – prvý kontakt s dieťaťom, ktorý si každá maminka pamätá
  • prvý deň – zachytíte prvé okamihy s bábätkom doma
  • prvé slovo – o to zaujímavejšie, ak ním nieje „mama“
  • prvé kroky – zapamätajte si ich, pretože končia pádom s úsmevom
  • prvý týždeň až prvý rok – zaznamenáte pokroky vo vývoji dieťatka pekne chronologicky
  • prvý príkrm – s úsmevom alebo grimasou končí kdekoľvek: v puse, na tvári, na brade, na koberci

 

Ďalšie významné udalosti nájdete v piatich tématických sadách originálnych Míľnikových kartičiek. V každej sade je 35 roztomilých a zároveň nevtieravo graficky spracovaných kartičiek. Začíname tehotenskými míľnikovými kartičkami a pokračovať môžeme sadou kartičiek pre miminko, modrou pre chlapca alebos rúžovými motívmi pre dievčatko. Tieto tri detské sady sa od seba líšia iba farbou, obsah majú rovnaký. Ďalšia sada je pre našich domácich maznáčikov. Sú predsa roztomilí, sú súčasťou našej rodiny a fotíme ich rovnako radi a často, ako malé deti.

Emócie vás neoslovujú? Aj rozum si tu nájde miesto

Míľniky pri cestách symbolizujú, že sme ušli nejakú vzdialenosť na našej trase z bodu A do bodu B. Míľniky v živote označujú to isté, len nemají podobu kameňov, stĺpov, či reflexných plastov, ale spomienok. A spomienky, ako vieme, časom blednú. A tak ich zaznamenávame. Podľa prieskumu agentúry Nielsen Admosphere z roku 2019 nafotí priemerný Čech mesačne 50 fotografií a natočí šesť videí. Predpokladáme, že na Slovensku to bude podobné. Pri tejto frekvencii uchovávania spomienok je už celkom problém si zapamätať, čo sme si to vlastne odfotili!

Prijmite od nás aj vy, ktorých emócie nedojímajú, darček pre preťaženú pamäť ľudskú i chytrých zariadení. Zoznámte sa s našou praktickou novinkou - Míľnikovými kartičkami.

Páčia sa vám naše Míľnikové kartičky? Určite si myslíte to isté, čo my. Míľnikové kartičky sú krásnym darčekom k narodeniu dieťatka, na Vianoce, či len tak, pre nastávajúcich rodičov. A, samozrejme, i pre majiteľov mačiatok a šteniatok.

 

© 2023 Stil.sk - školské tašky, aktovky a školské batohy pre naše deti so štýlom