Stil (https://www.stil.sk/)

Doprava a platba

Vážený zákazník, začneme dobrou správou:

Pokiaľ je cena vašej objednávky vyššia ako 50 EUR, zaplatíme balné a poštovné za vás!

Ako je to s predpokladaným termínom doručenia objednávky?

Vašu zásielku odovzdávame do 4-5 pracovných dní od jej odoslania k nám.

 

Aké možnosti prevzatia vašej zásielky a jej platby na vás čakajú?

Zásielkovňa – výdajné miesto

3,75 EUR pri online platbe / 5,25 EUR na dobierku

V košíku si vyberiete pobočku Zásielkovne z viac ako 6000 výdajných miest po celom Slovensku (zoznam na tomto odkaze). Cestu balíčka môžete sledovať podľa ID kódu z e-mailu od prepravcu na tejto adrese: https://www.zasielkovna.sk/vyhledavani

O tom, že balíček už čaká na vyzdvihnutie na vami vybranej pobočke, vás bude prepravca informovať SMS správou s heslom. Nemusíte ísť na pobočku osobne, na vyzdvihnutie stačí vedieť heslo obsiahnuté v zaslanej SMS správe od prepravcu. Na vybranom výdajnom mieste si balíček môžete vyzdvihnúť do 14 dní, pred koncom roku však prepravca túto lehotu sám skracuje na 5 dní. Pri objednávke nad 50 EUR zaplatíme poštovné za vás.

GLS "Balík do ruky" - aktuálne nie je k dispozícii

4,49 EUR pri online platbe / 5,79 EUR na dobierku

Kuriér z GLS vám zásielku doručí za 4,49 EUR, na dobierku za 5,79 EUR. Pri objednávke nad 50 EUR zaplatíme poštovné za vás. V ideálnom prípade je balík doručený priamo vám osobne. Ak sa balík nepodarí doručiť na určenú adresu alebo do GLS Balíkomatu, kuriér zanechá oznámenie o zásielke.

DPD "Balík do ruky"

5,50 EUR pri online platbe / 6,99 EUR na dobierku

Cena prepravného je 5,50 EUR a 6,99 EUR Kč pri platbe na dobierku. Opäť samozrejme platí oslobodenie od týchto platieb pri objednávke nad 50 EUR. Pokiaľ vás na zadanej adrese kuriér nezastihne, zanechá zásielku na najbližšom výdajnom mieste. O každom pohybe vašej zásielky budete priebežne informovaný prostredníctvom SMS a e-mailu.

 

Online platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 


Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel:  +420 228 224 267.

 

Pevne dúfame, že si i z našej dopravnej ponuky vyberiete tak ľahko, ako z našej ponuky školských batohov, doplnkových školských potrieb, servítkov, zápisníkov či z ďalšieho sortimentu do školy i domácnosti.

© 2023 Stil.sk - školské tašky, aktovky a školské batohy pre naše deti so štýlom