Stil (https://www.stil.sk/)

Detské ruksaky do škôlky Tiger – hravé a zdravé


Značka Stil má brata! Volá sa Tiger a vo svete školských aktoviek a batohov je to veľké zviera. Detské ruksaky do škôlky Tiger sa nosí hrdo a s telom krásne vzpriameným!

  • Ruksaky Tiger majú totiž ergonomicky tvarovaný, priedušný chrbát s polstrovaním.
  • K tomu mäkké a nastaviteľné ramenné popruhy pre pohodlné nosenie.

 

 

 

Návyk správneho nosenia je užitočné pestovať už pred nástupom do školy.

Aj napriek tomu, že predškoláci ešte väčšinou žiadny ťažký náklad na chrbte nenosia. Než sa do hry zamiešajú kamaráti s "dobrými" radami, je fajn vštepiť dieťaťu základné pravidlá:

  • detský ruksak sa nosí na oboch ramenách
  • ramenné popruhy majú byť rovnako dlhé
  • náklad v batôžku je potrebné rozložiť rovnomerne
  • nastaviteľný hrudný pás je najlepšie nosiť zapnutý

Život predškoláka má byť veselý a ľahký ako pierko - a batôžky Tiger k tomu určite prispievajú. Vďaka veľmi nízkej váhe, len 0,2 kg, sa nosia takmer sami a nijak nepreťažujú detský chrbát. Detské batohy pre najmenšíchvhodné pre deti s výškou od 90 cm.

Detské batohy do škôlky sú tak akurát veľké, aby uniesli dôležité detské poklady. Ich objem sa pohybuje od päť po jedenásť litrov. Pre porovnanie - objem školského batohu je dvadsať litrov.

Všeci vieme, že tigre sú nádherné a elegantné zvieratá, presne to isté platí aj pre naše detské ruksaky. Detské ruksaky do škôlky Tiger sú rozdelené na hlavnú časť a prednú pružnú sieťovanú kapsu na pitie či drobnosti. Farby a motívy v ponuke sú chlapčenské aj dievčenské a všetky majú na zips pripevnený milý 3D prívesok. Detské ruksaky sú veselé, farebné a hravé, použitý materiál je vodoodolný a zároveň mäkký a príjemný. Myslíme samozrejme i na bezpečnosť, ramenné popruhy a zips sú doplnené o reflexné prvky.

 

 

 

Všetky detské ruksaky do škôlky Tiger nájdete tu.

© 2023 Stil.sk - školské tašky, aktovky a školské batohy pre naše deti so štýlom