Vianočné prekvapenie so zárukou pre váš bezstarostný nákup

Tiež tak milujete nefalšovanú radosť svojich detí, keď pod stromčekom objavia niečo nečakané a vysnívané? Napríklad aktovku so srdiečkami do prvej triedy alebo batoh s atraktívnymi grafickými prvkami, ktoré poznajú z online her? Tiež sa vám zdá byť taká dojemná snaha vášho pubertálneho študenta ukryť pred babičkou radosť z nového batohu s lebkami?

Moment prekvapenia má svoje čaro v každom veku.

Lenže je v tom háčik. Aktovku či batoh je potrebné vyskúšať priamo na tele. A to nielen u najmenších detí, ale i u väčších študentov. Bude mu správne sedieť na chrbte? Nebude ho nikde tlačiť? A najmä – bude sa mu páčiť rodičom zvolená farba a motív? Lenže ak školskú tašku kúpite teraz a vaše dieťa až pod stromčekom zistí, že to nie je to pravé orechové, väčšinou už je neskoro produkt vrátiť. My máme riešenie!

Ponúkame vám predĺženú záruku. Bez ohľadu na dátum nákupu predlžujeme možnosť vrátenia školských batohov a aktoviek spod vianočného stromčeka až do 31. januára 2024.

Pokiaľ vášmu školákovi batoh či aktovka nesadnú, môžete ich bez obáv vymeniť či vrátiť. Užite si vianočný čas so svojimi deťmi v kľude, vychutnajte si okamih prekvapenia a rozbalenia darčeka bez stresu z toho, ako to dopadne, ak sa darček nebude páčiť.

V Stile pre vás máme na sklade široký sortiment školských tašiek a batohov pre prvý aj pre druhý stupeň, uvidíte, že výber náhradnej aktovky či batohu bude vaše dieťa baviť.

Podmienky akcie nájdete v tomto odkaze.

Vyberte si kľudne hneď teraz z veľkej ponuky produktov s výhodnými cenami a  s istotou doručenia tovaru včas. A nevhodný darček po Vianociach v kľude vymeňte alebo vráťte, peniaze vám pošleme späť. Ručíme vám za to! 

Tento rok sú u nás Vianoce s prekvapením a so zárukou.

školské tašky pre prvý stupeň

školské tašky pre druhý stupeň

Vďaka značke "STIL KVALITA" si môžete byť istí, že svojmu dieťaťu kupujete vhodnú tašku do školy.