Nové generácie učebníc sú síce krásne farebné a pútavé, ale aj poriadne ťažké. Keď si navyše uvedomíme, že na väčšinu predmetov majú žiaci celú sadu (učebnica + pracovný zošit + minimálne jeden zošit na písanie a vynásobíme to štyrmi až šiestimi vyučovacími hodinami), tak majú ráno čo robiť, aby to všetko – spolu s desiatou a pitím – vôbec uniesli. Veľkú časť snahy vo vývoji školských aktoviek a batohov preto v Stile venujeme tomu, ako to deťom (a ich rodičom) pri ceste do školy a zo školy uľahčiť.

Čo sa neunesie, to sa povezie

Riadime sa podľa starého čínskeho príslovia „Čo neunesieš sám, o to sa podeľ“. Ale nie s kamarátom, nie s rodičom, ale so zemskou príťažlivosťou. Tieto školské batohy sú totiž obojživelníky. Ak je ich náklad na nosenie na chrbte príliš ťažký, šup s ním na chodník a ďalej po kolieskach!

Vďaka značke "STIL KVALITA" si môžete byť istí, že svojmu dieťaťu kupujete vhodnú školskú tašku na kolieskach.

 

 

 

Najčastejšie otázky ohľadom nových školských batohov na kolieskach

Pre aké staré deti sú batohy vhodné?

V predaji budú dva varianty: pre deti prvého stupňa základných škôl a pre starších študentov. Mäkká a na nosenie pohodlná rukoväť je vyrobená z odolného hliníka a je možné ju vysunúť do troch úrovní. Tým sa batoh prispôsobí deťom s rôznou výškou.

Je batoh ergonomický, aj keď je na kolieskach?

Áno. Vzhľadom na to, že je batoh prispôsobený na nosenie aj na vozenie, spĺňa všetky ergonomické podmienky. Má polstrovaný chrbtový systém Air flow a široké polstrované a nastaviteľné popruhy. Dno je spevnené a kolieska sú odolné, vyrobené z kvalitného materiálu.

Kam sa schovajú ramenné popruhy, keď sa batoh vozí na kolieskach?

Ramenné popruhy sú odopínateľné, aby neprekážali, pokiaľ nie sú potrebné.

Aké ďalšie vlastnosti majú vaše batohy na kolieskach?

Batoh má praktické vnútorné usporiadanie, ktoré uľahčuje orientáciu a prehľadnosť v obsahu. Samozrejmosťou sú bočné vrecká na flašu a tiež reflexné prvky na ramenných popruhoch (študentské batohy na kolieskach) pre väčšiu bezpečnosť pri nosení. Batoh je vyrobený stopercentne bez PVC (okrem spôn a reflexných prvkov), navyše je doplnený aplikáciou.

 

Ak je vynález bicykla jedným z najvýznamnejších v dejinách techniky, potom vynález koliesok na batoh je jedným z najvýznamnejších v dejinách školskej dochádzky!

 

anatomická zdravá aktovka

zdravý batoh pre 1. stupeň

 

Vďaka značke "STIL KVALITA" si môžete byť istí, že svojmu dieťaťu kupujete vhodnú školskú tašku na kolieskach.

Zaujíma vás, čo je nové v kolekcii? Pozrite sa a ak máte otázku, pýtajte sa. Odpovedáme obratom.

Chcete poradiť s výberom školské tašky?

Kontaktujte nás: 0908 638 897, stil@helma365.sk
v pracovné dny od 9 do 16 hodín.